<?php
echo"LAB"; ?>

To miejsce gdzie zaprzęgamy nowoczesne technologie do realizacji naszych pomysłów. Z amalgamatu wymagań, specyfikacji, potrzeb rynku oraz błyskotliwych idei tworzymy tu wysokiej jakości systemy informatyczne, rozwiązujące postawione nam problemy. Przy ich wytwarzaniu kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo przetwarzanych danych i satysfakcję klienta z uzyskanego produktu końcowego. Poniżej kilka naszych rozwiązań:

LEAD MANAGER

To scentralizowany system zarządzania dużymi bazami leadów. Umożliwia elastyczne wyszukiwanie, zliczanie i eksportowanie leadów w dowolnym targecie. Przy pomocy wbudowanego API łatwo integruje się z zewnętrznymi systemami dostarczającymi leady, realizującymi wysyłki itp. Pozwala w łatwy sposób przygotować paczki leadów dla klientów, równocześnie rejestrując ich przepływ i dostarczając statystyki opłacalności źródeł.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem licencji, skontaktuj się z nami.

LEADS GUARDIAN

Czy wiesz, że prawie 30% pozyskiwanych adresów email nie istnieje lub są to adresy tymczasowe?
Leads Guardian pozwala na weryfikację adresu email oraz numeru GSM już na poziomie wypełniania Twojego formularza. Umożliwia sprawdzenie danych zarówno online (np. umożliwiając użytkownikowi poprawienie podanych danych podczas wypełniania formularza) jak i offline (weryfikacja całej, zebranej wczesniej, bazy klienta). Usługa pozwala na zbieranie tylko istniejących adresów poczty elektronicznej i aktywnych numerów telefonu, tym samym zwiększając jakość bazy leadów, a co za tym idzie - ilość konwersji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze, skontaktuj się z nami.

CLICK TO FILL

Uważasz, że konieczność wypełniania formularza ogranicza ilosć pozyskiwanych leadów?
Click To Fill umożliwia automatyczne wypełnienie formularza na Twoim landing page'u danymi użytkownika za pośrednictwem jednego linka w mailingu. Dane pochodzą z naszej bazy danych, zawierającej ponad 6 milionów rekordów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze, skontaktuj się z nami.

ZALETY TECHNOLOGII

Łatwość implementacji

Uproszczenie formularza

Bogate bazy danych

Dostarczymy Ci bibliotekę połączeniową, przy pomocy której będziesz mógł w łatwy sposób podpiąć swój formularz do systemu.

Automatyczne wprowadzanie danych przyspiesza proces wypełniania formularza, a co za tym idzie, zmniejsza ilość porzuceń go w trakcie pisania.

Leady w naszych bazach są opisane wieloma informacjami dodatkowymi, które możesz wykorzystać przy profilowaniu grupy odbiorców Twojego produktu.

CLICK TO LEAD

Chcesz pójść o krok dalej, niż Click To Fill? W takim razie Click To Lead jest rozwiązaniem dla Ciebie. Po kliknięciu w link, wybrane przez Ciebie dane użytkownika trafią bezpośrednio do Twojej bazy, bez potrzeby wypełniania jakichkolwiek formularzy. Nasze bazy zawierają bogate dane opisowe całego przekroju użytkowników internetu.

Przykładowe informacje, które możemy przekazać przy pomocy Click To Lead:

  • imię i nazwisko,

  • adres email,

  • numer telefonu,

  • miejscowość lub region,

  • dokładny adres pocztowy,

  • wiek,

  • wysokość dochodów,

  • zainteresowania.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze, skontaktuj się z nami.

SYSTEM STWORZONY DLA CIEBIE

Masz niestandardowy problem? Szukasz nowatorskiego rozwiązania? Potrzebujesz systemu informatycznego integrującego kilka innych? Nasz dział lab z tygla nowoczesnych technologii wybierze te, które najefektywniej zrealizują Twoje potrzeby i na ich podstawie stworzy bezpieczne i satysfakcjonujące rozwiązanie.

Paweł Zbierski

W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem klienta. Efekt końcowy powinien w sposób pełny i profesjonalny zaspokajać jego potrzeby. Nasz zespół perfekcjonistów nie pozostawia żadnego elementu przypadkowi i tworzy wysokiej jakości rozwiązania, stosując nowoczesne technologie. Jesteśmy także przewrażliwieni na punkcie bezpieczeństwa danych. Oprócz spełniania wymogów GIODO, skrupulatnie dbamy także o to, żeby podczas przesyłania, przechowywania czy przetwarzania danych nie zaistniała możliwość ich utraty, czy przejęcia przez osoby niepowołane.

Paweł Zbierski

IT Manager

KONTAKT Z NAMI

LeadR Sp. z o.o.
ul. Lecha Kaczyńskiego 26, 00-609 Warszawa
tel.: (+48) 22 844 49 90
Kontakt dla mediów (reklama, PR): pr@leadr.pl
e-mail: biuro@leadr.pl
NIP: 1080008598 | REGON: 142246722 | KRS: 0000347220